Zkušenosti
zákazníků

Monika - 24 let
Díky Mladému ječmeni měla dostatek fyzických i psychických sil při závěrečném studiu na VŠ, lépe si pamatovala, byla překvapena svou vyrovnaností a vnitřním klidem (jinak nervově labilní).

Petr - 50 let
Již v prvním týdnu užívání Mladého ječmene ustoupily urputné bolesti ruky, upravil se mu krevní tlak a postupně se zahojily svědivé vyrážky.

Starší paní - 78 let
Ucpávání mozkových cév - slabá, apatická. Během užívání viditelně pookřála fyzicky i psychicky. Z pokleslé starší ženy se stala opět čilá babička.

Marta - 49 let
Vegetariánka - již během 14 dnů užívání Mladého ječmene se upravil do normy slabý krevní obraz.

Jan - 61 let
Po silném infarktu se velmi brzy zotavil k překvapení lékařů, kteří ho léčili.

Marcela - 35 let
Opakované záněty moč. měchýře. Již při využívání jednoho balení Mladého ječmene potíže ustoupily a zatím během celého roku se neobjevily. Tím se velmi zkvalitnil život mladé ženy.

Jana - 32 let
Velmi těžké onemocnění plic, při užívání Mladého ječmene + chlorelly nebyly tak časté infekce, zlepšilo se dýchání a tím i psych. stav.

Milena - 45 let
Slabá funkce ledvin. Po užívání zjištěno při lékař. vyšetření obnovení funkce ledviny o několik procent.

Starší žena - 75 let
Psych. špatná, nevycházela z domu. Po užívání Mladého ječmene tyto deprese zmizely, začala opět chodit mezi lidi.

Tomášek - 3 roky
Velké nechutenství. Přidáváním Mladého ječmene do čaje chlapec začal lépe jíst a přibral na váze.

Vítek - 2 roky
Slabší krevní obraz, zácpa. Toto malé dítě s požitkem vyžaduje "šťávu". Matka léčí Mladým ječmenem všechny jeho zdravotní problémy, včetně nachlazení a kašle velmi úspěšně.

Jindřiška - 50 let
Zjištěny cysty v prsou. Ihned užívání Mladého ječmene - cysty se v krátké době vstřebaly.

Marie - 42 let
Nemohla dýchat při výstupu do kopce, kde bydlí. Začala užívat Mladý ječmen, tím se zvýšil obsah železa, které rozvádí kyslík do krevního oběhu. Ženě problémy s dýcháním úplně ustoupily.

Starší paní - 75 let
Hemeroidy - před operací. Vyzkoušela Mladý ječmen ve formě obkladů, během 3 dnů se stav natolik zlepšil, že nemusela na operaci. Tento případ považuji za velmi pozoruhodný.

Simona - 24 let
Nemohla otěhotnět. Začala užívat Mladý ječmen i se svým partnerem, do měsíce otěhotněla.

Zdeňka - 50 let
Stále jí slzely oči. Po užívání Mladého ječmene slzení ustoupilo, již rok nemá žádné problémy.

Hana - 26 let
Problémy s čípkem (děložním), měla jít na operaci. Užíváním Mladého ječmene se stav stabilizoval, zatím je v pořádku.

Anna - 52 let
Těžké klimakterické potíže. Nechtěla brát hormonální léčbu. Zkusila Mladý ječmen - ustoupily návaly, bolesti hlavy, cítí se lépe fyzicky i psychicky.

Starší pán - 65 let
Nemohl dýchat, psych. kolaboval, střídavě pobýval v nemocnici. Lékaři si nevěděli rady, jelikož všechna vyšetření měl v pořádku. Syn prokonzultoval s lékaři užívání Mladého ječmene. Lékaři přijali tuto alternativu a Mladý ječmen mu v nemocnici podávali. Po 3 dnech začal komunikovat a chodil. Lékaři byli překvapeni a propustili ho domů. Dodnes stačí, když mu při kolapsu děti podají Mladý ječmen, hned se jeho zdravotní stav upraví.

Chlorella Pyrenoidosa - Říční řasa

Jan Č., Praha
Již po měsíci používání Chlorelly Green Ways mi začalo mizet akné, které mě trápilo na zádech již od mého mládí přes 10 let. Po 2 měsících užívání jsem měl záda čistá, až na jizvy po zánětech. Teď ve 3. měsíci používání se mi opět trochu akné objevilo - pokožka se čistí z hloubky.

Jarmila J., Sezimovo Ústí II
V únoru 2002 byla mé dceři zjištěna zanedbaná borelióza. Měla velké zdravotní potíže a z veselého dítěte jsem měla doma unavenou, polehávající trosku. Po drastické léčbě antibiotiky nemoc ustoupila, ale po dvou měsících měla opět pozitivní nález a nastupující obtíže. Měla jsem dceru dát do nemocnice a znovu ji léčit antibiotiky, která špatně snášela. Vzala jsem si půlroční odklad a začala jí dávat 20 tablet chlorelly denně. Dceři v té době bylo 12 let a vážila asi okolo 30 kg - takže dostávala docela velkou dávku. Prosincový odběr krve ukázal pokles borelií. Odběr červnový 2003 naprosté vyléčení - hodnota borelií jako u zdravého člověka. Dcera je čilá a může cvičit a běhat. Mám velkou radost.

Jiřina S., Meziboří (41 let)
Chlorellu Green Ways jsem začala užívat 27. 1. 2001 hlavně proto, že jsem měla problém s metabolismem. Po užívání chlorelly chodím na stolici pravidelně každý den, maximálně obden. Tím se vyřešil můj problém, který mám již od puberty. Také se mi zlepšila kvalita vlasů a nehtů. Upravil se mi cholesterol a krevní tlak. I celkově se cítím lépe.

Jana O., Břeclav
Působení Chlorelly Green Ways na můj organismus jsem rozhodně nemohla přehlédnout. Mám spoustu zdravotních problémů, které nechci řešit chemickou cestou, protože proti ní můj žaludek silně protestuje. Mé problémy se týkají převážně pohybového aparátu. Jím už druhé balení chlorelly a došlo u mě ke zhoršení kloubních potíží, své si řekla i střeva. Netrápím se tím, protože jsem přesvědčená, že je to nutné ke zbavení se látek, které potíže způsobují. O to více si potom budu vážit toho dobrého. Chlorella se stala samozřejmou součástí mého jídelníčku a doufám, že naše „přátelství“ bude dlouhodobé.

Věra Z., Valtice
Výhoda - přírodní látka, potravina, velmi příjemná na pohled i na chuť. Chlorellu Green Ways cucám a chutná mi. Beru ji přes 2 měsíce 3x 4 tablety. Netrápí mě žaludeční vředy, nemusím brát tablety proti překyselení žaludku, nepálí mě žáha. Hned ze začátku jsem pocítila, že mám lepší náladu. Dcera ji bere stejně jako já. Nejí už více let maso a zlepšila se jí alergie na pyl. Když začala jíst chlorellu, tak necítí žádné potíže, i když je právě pylová sezóna. Krásná je dóza, kterou mám na stole, a už sama o sobě láká každého, aby se podíval, co je uvnitř.

Elen R., Nový Jičín
Chlorella Green Ways se v mé praxi osvědčila: 1.U gynekologických problémů - mykózy, bílý výtok, kde spolu s bylinnými extrakty tyto problémy úplně vyléčila. Svou účast na této změně měla i schopnost změnit kyselé prostředí na zásaditější, což plísním ani bakteriím nesvědčí. 2. U strumy (zvýšená činnost štítné žlázy) a s tím spojené hypertenzi velmi pomohla chlorella, která sice zprvopočátku tlak mírně zvýšila, ale následně upravila do normálu. Činnost štítné žlázy se upravila a postupně se zmenšovala i struma. Zřejmě za čas, po dohodě s lékařem, budeme moci zcela vysadit léky (Letrox), které před užíváním chlorelly příliš nepomáhaly. Štítná žláza se nezmenšovala, po punkci se ihned naplnila víc než předtím a problémy s tlakem byly tím pádem také trvalejšího charakteru.

Dagmar S., Ostrava.
Maminka, jelikož je velká milovnice masa a uzenin, má často problémy s překyselením žaludku. Užívala denně sodu bikarbonu. Samozřejmě, že to jejímu žaludku moc neprospívalo. Nabídla jsem ji Chlorellu Green Ways. Za několik dní mi telefonovala, že ji žaludek přestal bolet. Tohle jsou mé zkušenosti. Doporučuji všem chlorellu vyzkoušet. Martina Š., Ostrava Když jsem poprvé slyšela o výrobku firmy Green Ways, chlorelle, rozhodla jsem se jej vyzkoušet, a to ze tří důvodů. Za prvé. Byl mi doporučen mou přítelkyní, které věřím. Za druhé mě zaujal svým takřka všestranným využitím. Za třetí, byla jsem prostě zvědavá. Brala jsem malé zelené tablety a čekala, co se bude dít. Po třech dnech mě začala bolet hlava a já měla chutě s tím přestat. Protože mi bylo řečeno, že se to stává, že je to součástí očistné kúry, vydržela jsem. Dnes jsem opravdu ráda, že jsem se s tímto produktem seznámila a stal se součástí mého jídelníčku. Cítím se totiž méně unavená, což při mém způsobu života podnikatelky velmi oceňuji. Také mám dobrou náladu a zdá se, že lépe zvládám každodenní ministresy. Díky za „Chlorellku“ a určitě ji všichni vyzkoušejte!!!

Naděžda, Mariánské Lázně.
Od 20 let mám zúžená střeva a problémy s vyprazdňováním. Asi po měsíci užívání Chlorelly Green Ways se činnost střev upravila a stále se zlepšuje. Také moje pětiletá dcera, která trpěla zácpou, má po problému.

Josef J., Praha.
Můj pětiletý syn měl alergii na pomeranče a čokoládu. Vždy se osypal. Po několika dnech užívání Chlorelly Green Ways mi tajně vzal čokoládu a byl naprosto bez problémů. Hana H., Praha. Jsem citlivý na žaludek. Od té doby, co beru Chlorellu Green Ways se mi upravilo zažívání a činnost střev.

Jan H., Praha
Díky Chlorelle Green Ways se cítím lépe po jídle, nemám pocit plnosti a únavy.

Magda Z., Praha
Koupila jsem svojí mamince Chlorellu Green Green Ways, když měla jít na operaci s očima. Asi po 10 dnech se jí rychle hojily oči a přestaly padat vlasy.

Martina S., Praha
Nejprve jsem při užívání Chlorelly Green Ways zjistila, že se čistím, dokonce i dutiny a sliznice. Teď po 2 měsících nejsem unavená a lépe a kvalitněji spím.

Alena P., Praha
Od 14 let mám atopický ekzém v uchu, který mokvá a zaléhají mi uši. Již po týdnu užívání Chlorelly Green Ways se ekzém zmenšil a cítím úlevu. Začala jsem lépe slyšet a zmizel otok v uchu.

Konstantin K., Praha
Již po 3 dnech mi přestaly krvácet dásně, Chlorellu Green Ways jsem žvýkal. Necítím se unavený a dobře spím.

Mirek O., Praha
Chlorella Green Ways mi pomohla zbavit se akné. Cítím více energie.

Irena Ž., Sobotka
Díky Chlorelle Green Ways se mi upravila kvalita spánku a jsem po ránu čilejší.

Alena P., Praha
Mám nedostatek pohybu a řasa GW mi upravila činnost střev. Jsem velmi spokojená. Sylva V., Praha Byla jsem dlouhodobě unavená, často jsem se unavená probouzela. Mám problémy s dýcháním, hlavně když byl smog. Cítím díky Chlorelle Green Ways ohromnou úlevu a jsem spokojená.

Jarka M., Praha
Díky křečovým žilám jsem nemohla pít kávu, protože mě začaly bolet nohy. Po Chlorelle Green Ways tyto problémy přestaly. Teď mohu pít kávu, kterou mám ráda. Moji matku po antibiotikách bolel žaludek. Pak jsme přidaly chlorellu . Bolesti ustoupily během 4 dnů. Já sama pociťuji úlevu od únavy.

Vladimír K., Praha
Po třech dnech užívání Chlorelly Green Ways jsem pocítil více energie a mohu déle pracovat bez únavy.

Emília G., Praha
Po Chlorelle Green Ways se mi zlepšila kvalita spánku, cítím se plná sil. Mám cukrovku a cítím se lépe. Nemám potřebu tak často jíst.

Manželé R., Hlavnice
Je mi 50 let. Užívám chlorellu 4 měsíce a jsem velice spokojená já i manžel. Zkvalitnila se mi výrazně pleť, hlavně na obličeji. Také mám výbornou zkušenost s chlorellou při zánětu dásně. Tři dny jsem nechávala rozkousanou chlorellu působit na dásně a zánět se vyléčil.

Manželé N., Hlavnice
Užívám chlorellu 5 měsíců. Při slunění se opaluji hned do hněda a nemám pocit pálení kůže, nemusím brát ani beta karoten. Podstatně se mi zlepšilo zažívání, při dodržování pitného režimu - nemám zácpu! Převládá u mě dobrá nálada a velmi dobře spím. Manžel po dlouhodobém trápení s plísní mezi prsty na nohou, kdy mu nezabíraly žádné masti ani vodičky, má díky chlorelle plíseň vyléčenou.

Marie N., Deštné
Mám 57 let. Jsem zdravotní sestra. 3 měsíce užívám chlorellu, cítím velký příliv energie, snížil se mi tlak. Pozoruji značné zlepšení kůže na celém těle. Podstatně se mi zlepšilo plísňové onemocnění nehtů na rukou. Mám výrazně lepší náladu, jasné myšlení a jasné vidění. Velmi se mi zlepšila kvalita vlasů, jsou pevnější, lesklejší a rychleji rostou.

Ludmila P.
Po 3 měsících, kdy lidé berou chlorellu v pravidelných dávkách 3 g denně, přicházejí ke mně velmi pozitivní ohlasy. Lidé po pěti - šesti týdnech překonají ty větší negativní reakce (pokud to vydrží a nezpanikaří), a pak již pozorují změny k lepšímu. Cítí se být svěží, ráno odpočatí, nepotřebují tolik spánku, říkají, že nepotřebují tolik jíst, přestávají mít chuť na některá nezdravá jídla, jako smažené věci, hranolky a podobně. Vím, je to individuální, ale přesto velmi potěšující. Zdá se nám, jako by z člověka začala vyzařovat dobrá energie, což se odráží i na vzhledu a chování (jako by člověk bral něco na uklidnění). Lidé a jejich okolí mají pocit, že vypadají mladší (jako by omládlo i jejich chování - že by se vracela chuť do života?). Protože se opětovně stýkám s lidmi, kteří chlorellu berou déle než 3 měsíce, je velmi potěšující jejich sdělení, že je přestaly bolet klouby, upravuje se krevní tlak, paní, která měla zlomený kotník a musela nosit obinadlo, mi přišla oznámit, že bolest ustala a otok zmizel (po 14 dnech užívání chlorelly). Dobré zkušenosti máme při bolestech zubů, po vytržení zubu či krvácení dásní. Jedna mladá žena se přišla pochlubit, jak má krásné zuby bez zubního kamene. Chlorella se dá rozkousat a zažvýkat do žvýkačky a tím masírovat dásně. Mudr. Petr Blaseh poradil mému příteli, který měl velké problémy s žaludkem (vředy), brát chlorellu nalačno. Poslechl a pomohlo. Teď nedá na chlorellu dopustit. Další velmi pozitivní ohlas máme od žen, které chtějí zhubnout za každou cenu a zvolí si k tomu zvláštní metodu. Pijí bylinné čaje, zeleninovou šťávu, berou spalovače tuků, jí oddělenou stravu 1x denně a 4x 5 tablet chlorelly denně. Dochází k fantastickému úbytku tuků (viděla jsem), tuk mizí před očima. Záleží jen na ukázněnosti člověka, aby to fungovalo. Je zajímavé, že při této kúře došlo k tomu, že ženě ztmavly prošedivělé vlasy, což potvrzuje dobrou reakci organismu na minerály, které chlorella a ostatní strava obsahuje a jsou v ní zabudovány. Když mě na to žena upozornila, tak jsem si pozorně prohlédla vlasy manžela a s údivem jsem zaznamenala, že už je nemá stříbrné, ale nějak divně zšedlé a od kořínků tmavé. No, pokud je to chlorellou, tak to by bylo něco. Uvidíme za půl roku. A ještě něco na léto. Beru chlorellu pátý měsíc. Po prvním pobytu na poledním slunci jsem zjistila, že pokožka se sluníčku brání, nečervená, pomaličku tmavne, jako by byla ošetřena UV filtrem. Co všechno ta chlorella umí. Ano, chlorella je pro ty, kteří mají vůli a chuť se zdravotně polepšit, organismus omladit a duši pohladit. Přeji Vám pevné zdraví, radost s chlorellou v životě i v práci.

Růžena Ž., Tábor
Užívám Váš produkt cca 3 týdny. Chci poděkovat, protože i když jsem vyzkoušela již mnoho „zdravých“ produktů (vitamíny přírodní i syntetické), jsem z této očistné kúry nadšena. Je to možná i sugesce, ale v době, kdy prožívám životní trauma, si myslím, že jsem jednak změnila svůj životní styl a tato kúra mne nabíjí energií a viditelně jsem zhubla. V této souvislosti se chci dotázat, zda tento produkt můžete doporučit i 16 letému děvčeti. V příloze zasílám objednávku na celou startovací soupravu pro svou kolegyni z mého pracoviště, neboť když zaregistrovala mé zhubnutí, začal jí Váš výrobek - produkt zajímat. O této očistné kúře jsem se dozvěděla od MUDr. Dany Čandra, která je jedním z velmi mála lidí, kterým bezmezně věřím, a důvěra se skutečně vyplatila.

František K., Náměšť na Hané
Je mně 68 roků. V tom věku člověka převážně něco bolí, objevují se nemoci, mnohdy se ozývají hříchy mládí. Nejsem výjimkou. Mám cukrovku, jsem po infarktu, cholesterol přesahuje o 50 % normu, čímž trpí cévy, tepny a u mě se to projevuje nedokrvením mozku. Kdo nahlédne do mého diabetického průkazu, objeví 6. 2. 2001 záznam o hodnotě glykémie 13,8. Moje lékařka - diabetička hrozila přechodem z medikamentní léčby na inzulin. V té době manželka přišla s informací, že existuje sladkovodní řasa ve formě tablet, prodávaná pod obchodním názvem CHLORELLA, dovážená do ČR firmou Green Ways. Osobně jsem nikdy neměl důvěru k preparátům, nabízejícím zázračně zhubnutí nebo vyléčení nevyléčitelného. Proto jsem odmítal „naletět šarlatánům a podvodníkům“, jak jsem podobné prodejce nazýval. Ale hrozba inzulinu vykonala své. Co když na tom něco bude? Zakoupil jsem 1 balení (500 kusů) chlorelly za cenu Kč 550,-. Když si člověk řekne, že jedno pivo v hospodě stojí více, a o jedné krabičce cigaret ani nehovořím, není to tak vysoká částka investovaná do zdraví. Začal jsem tedy chlorellu používat a ustálil se na 2x 5 tabletách denně (tedy Kč 10,- denně). Po využívání celého balení při diabetické kontrole byla hodnota glykémie 8,8. Dne 16. 6. při velké krevní kontrole byla lékařka šokována, když glykémie ukázala hodnotu 6,4, ale hlavně cholesteroly byly v normě. Nepřekvapilo ji již proto, že glykémie 4. 7. 2001 ukázala hodnotu 5,3. Podotýkám, že celou dobu jsem vedle chlorelly užíval oficiálně léky, a to: 2x 1 tableta AMARYL 2,0 a 2 x 1 tableta METFORMIN 850 denně. Po výsledku 5,3 glykémie přistoupila lékařka rozumně k pomalému snižování léků, a to: 1x 1 tableta AMARYL 3,0 a 2x 1 tableta METFORMIN 500 denně. Další příjemné zjištění bylo po půlroční kontrole dne 17. 7. 2001 - významné zlepšení stenosy magistr, tepen, která na karotidách byla 35 - 50 % a dnes je neprokazatelná. Na základě mých výsledků dnes již užívá chlorellu 6 členů naší rodiny, v jednom případě již došlo k podstatnému zlepšení. Podotýkám, že nejsem dealerem preparátu Chlorella, ani placeným propagátorem firmy Green Ways.

Lenka P.
Odborných pojednání o tomto zeleném pokladu bylo napsáno již mnoho. Víme, že obsahuje chlorofyl, je bohatá na železo, hořčík, vápník, jód a celou další řadu minerálních látek a vitamínů. Obsahuje též velmi zajímavou a užitečnou látku tzv. chlorellový růstový faktor - CGF. Tato látka se vyznačuje zejména tím, že nám zlepšuje a to až 4x růst naší střevní mikroflóry, což výrazně ovlivňuje naši detoxikaci, usnadňuje vstřebávání živin a také reaktivnost našeho imunitního systému. Myslím, že dlouhosáhlé popisy působení chlorelly si můžeme přečíst v odborných publikacích. Já bych spíše chtěla uvést pár příkladů z praxe. Muž, 56 let, přichází s otevřeným bércovým vředem. Léčen 8 týdnů, klasickým postupem, bez efektu. Dostává předpis na žilní čaj a na čaj podporující metabolismus při zánětech žil, balení chlorelly s dávkováním rozepsaným na 3 měsíce a předpis na homeopatické léky. Při kontrole za 3 týdny již rána nemokvá a je mírně zatažená, další kontrola po 3 týdnech ukazuje prakticky úplné uzavření rány. Zde se dobře osvědčil efekt chlorelly, kdy dokáže ze žilního systému postupně odbourávat toxické usazeniny, a také stimulační efekt pro náš imunitní systém. Můžeme si uvést i další příklad z praxe - opět muž, věk 54 let, léčen na dráždivý tračník a divertikl. Muž popisoval křečovité bolesti břicha a potíže se stolicí. Předpis obsahoval čaj při zánětech tlustého střeva, balení chlorelly s rozpisem na užívání, detoxikační preparát z dřevěného uhlí a lactobacilus acidophilus. Kontrola po třech týdnech ukázala výraznou úpravu stolice a ústup bolestí, po 6 týdnech je stolice již normální a křečovité bolesti se již neobjevují. Chlorella je podávána u obou případů v optimální dávce nadále. Příkladů by se dalo uvést samozřejmě více, ale myslím, že je daleko lepší podávat chlorellu preventivně jako celený doplněk stravy. Potom třeba nebudeme potřebovat léčení.

pí Langrová - uživatel
Po 5 měsících užívání chlorelly: snížení cukrovky - o 3 % níž cukr, cholesterol - o 3 % snížen, krev - měla moc hustou, má normální hustotu, tlak - měla vysoký 180 - 200, má v normě 120 - 70, sedlivost - mívala 30 - 50, teď má 16 , štítná žláza - mívala 50 THS, má 30 TSH .

Pí Varaďová
Po 2 měsících se 5letému synovi zlepšily hemeroidy (nevylézalo květenství ze zadečku). Po 6 - 8 měsících nemá bolesti břicha, bere chlorellu dál a úplně se na ni těší to pro něj bonbon. Druhý syn - po 5 měsících zlepšení chrupu (7 let), méně nemocen (letos ještě vůbec).

Maminka
Bez oparů, bez záděrů. Zlepšení psychiky, pleti (známí jí chválí pleť) a při velké námaze necítí vysílení. Omezení kávy na minimum.

Pí Oharková
Nemohla jsem dříve spávat, špatná psychika. Po 2 měsících úprava spánku, je mnohem lepší, úsměv na tváři. Psychika je klidnější.

Pí Miličková
Klidnější spní, lepší psychika, 4 měsíce užívání.

P. Milička
Velký hokejista, cyklista. Po 3měsíčním užívání odchází únava, lepší fyzička.

Eva G.
Od poloviny srpna letošního roku jsem začala užívat chlorellu, od září Mladý ječmen. Jelikož jsem diabetik na insulinoterapii, byla jsem velmi zvědavá na účinky chlorelly. Začala jsem užívat nejdříve 1 tabletku 3x denně, později jsem přešla postupně až na 4 tabletky 3x denně. Účinek jsem začala pociťovat po 14 dnech. Byla jsem plna elánu, dobré nálady a pozitivního ladění. Po měsíci užívání chlorelly jsem šla na kontrolu ke svému diabetologovi. Před každou kontrolou je potřeba si udělat profil glykemie - tzn. odebrat vzoreček krve a změřit hladinu cukru v krvi. Tyto odběry se dělají vždy 2 hodiny po jídle po celý den. K mé velké radosti se hladina cukru v krvi dost podstatně snížila, a to tak, že mně diabetolog naordinoval snížit dávky inzulínu. Při kontrole se také dělají tzv. velké odběry krve, kdy se zjišťuje glykovaný hemoglobin - tzn. průměrná glykemie za dobu 3 měsíců. Tento výsledek byl také o poznání lepší. Pro ilustraci: v červenci jsem měla glykovaný hemoglobin 7,5 mmol a v září 6,8 mmol (norma je do 6,2 mmol). Jsem velmi ráda a věřím, že chlorella má velmi pozitivní vliv nejen na můj zdravotní stav, ale i na psychiku. Starám se o velmi nemocnou, ležící matku, která vyžaduje jak fyzickou, tak i psychickou péči. Díky užívání chlorelly vše zvládám v pohodě a v klidu.

Blanka J., Březí u Mikulova
V 11 letech jsem po úrazu přišla o slezinu, deset let mám po operaci páteře, taky operaci žlučníku a odstranění krčních mandlí. Od 15 let mám psoriazu. Začala jsem užívat chlorellu a cítím se dobře.

Zuzana H., Liberec
Chlorella vstoupila do mého života paradoxně až na africkém kontinentě. Setkání se zelenou řasou bylo spojeno s poznáním skvělého člověka, který mi svým přístupem k životu a k lidem dodal nový impuls do ušlápnutého žití po mateřské dovolené. Další „nakopnutí“ provedla sama chlorella, která se mlčky a jakoby samozřejmě stala členem naší čtyřčlenné rodiny. Všem nám okamžitě dodala spoustu energie a přinesla domů dobrou náladu, která se vlivem okolností začala pomalu vytrácet. Můj čtyřletý syn si chodí pro „bobulky“ místo pro bonbóny, starší dvanáctiletý syn se dočetl, že bude mít svaly a dobře poroste, a tak jako správný sportovec - florbalista - zobe o sto šest. Nejvíce se ale bavím, když můj muž, který si ze mě zpočátku dělal legraci a říkal mi „bobulářko“, vždycky jako první hlásí, že v mističce docházejí bobulky!!! Co nám tedy chlorella ruku v ruce s Mladým ječmenem dala a vzala? Dala: energii, dobrou náladu, pohodu z pravidelného metabolismu. Vzala: únavu, stres, pocity plnosti po jídle, krvácení dásní, vysoký cholesterol, pocity hladu a nárazové chutě, chuť na sladkosti, předmenstruační potíže (podrážděnost, napětí v prsou, bolesti břicha a zad) a v neposlední řadě i pár kilogramů váhy… Největší radost mám z mé 56 leté maminky - diabetičky, která si po dvou měsících života s chlorellkou mohla snížit dávku inzulínu a celkově se cítí bezvadně. Jsem přesvědčená o tom, že by si zelené potraviny měly najít své místo v každé rodině a zabydlet se tam tak, jak se jim to povedlo u nás.

Hana V., Praha
Mívala jsem nezvladatelnou chuť k jídlu, hlavně jsem musela jíst čokoládu. Chrom nezabíral. Řasa pomohla a obleču kalhoty, které jsem nemohla nosit 2 roky. Také mám mírnější projevy premenstruačního syndromu.

Marie Š., Praha
Velmi špatně se mi dýchalo. Po vybrání 1 balení jsem snadno vyběhla v metru schody a bez obtíží.

Karolína O., Praha
Moje zákaznice se zmínila o chlorelle v zaměstnání a všechny kolegyně si ji objednaly. Koupila najednou 10 kusů. Udělala mi radost, tak jsem ji odměnila. Dala jsem jí dózu.

Soňa V., Ostrava
Mám problémy se štítnou žlázou - strumou. Po měsíci užívání chlorelly se mi začala zmenšovat, stejně jako na počátku léčby hormony.Ty sice musím brát stále, ale už nepůsobí tak jako na počátku.

Martina Š., Ostrava
Asi před měsícem mě začal bolet zub, proto jsem navštívila lékařku. Když mě prohlédla, zhrozila se. Měla jsem v zubu velký kaz, ale i mé dásně byly ve špatném stavu. Už už se chystala napsat nějaké léky a poslat mě k „paradentologovi“. Napadlo mě, proč to vše absolvovat, když mohu nejprve zkusit Chlorellu Green Ways. Proto jsme se domluvily, že počkáme tři týdny. Výsledkem jsem byla překvapená nejen já, ale i paní doktorka. Dásně nekrvácely a zánět se velice dobře hojil. O tom, že Chlorella Green Ways stojí za to, mě přesvědčila tato zkušenost.

Ilona Ď., Zlín
Moje babička měla dlouholetý problém s tlakem - 180/90. Po dvou měsících užívání chlorelly - 16 tablet denně - má tlak 140/80.

Zuzana H., Uh. Hradiště
Moje zkušenosti s užíváním Chlorelly Green Ways? Nejprve jakási nedůvěra k těm malým zeleným tabletkám. Následovaly dlouhotrvající vyprazdňovací potíže. Pak přišel nával energie, jejíž proud díky Chlorelle Green Ways až na vyjímky pociťuji dodnes.


Doporučujeme:

  • Abeceda Zdraví
  • Zdravá výživa
  • Zdravý životní styl
  • Odhady nemovitostí
    v Karlovarském kraji

optimalizace PageRank.cz

Copyright © 2016 Bella, Bohuslava Bohacek   Penzion - Apartmány Bella, Mariánské Lázně    Webdesign Vendys graphics