Jak se mladý ječmen vyrábí

Výrobní proces Mladého ječmene a testy kvality

Listy jsou sklizeny, opláchnuty, vylisovány a získaný extrakt se necelé 2 minuty suší pouze při teplotě 31 ° C. Tím vznikne 100% čistý a nepasterizovaný prášek pro přípravu živé šťávy jemné chuti. Zpracovatelský proces Davida Sandovala umožňuje získat „živou“ zelenou šťávu. Skutečnou rostlinnou mízu. Účinné složky nejsou poškozeny a je to dosud nejšetrnější způsob zpracování. Od okamžiku sklizně přes vylisování, vysušení do vakuového zabalení suroviny neuplyne víc jak dvě hodiny! Prášek je sám o sobě světle zelený, ale po rozpuštění ve vodě získá sytě zelenou barvu. Světlá zeleň prášku je dána lomem světelných paprsků dopadajících na jemné částečky prášku. Prášek udržujte v naprostém suchu, při pokojové teplotě a v temnu. Jeho záruční doba je dva roky.

Horký test

Mladý ječmen je enzymaticky živý produkt, o čemž se můžete sami přesvědčit. Test na „živost“ prášku je možné dělat v domácím prostředí. První test se nazývá „horký“. Zalijte prášek horkou vodou a pozorujte reakci. „Živá“, dosud tepelně nezpracovaná bílkovina se shlukne a vytvoří na hladině vysrážený povlak, který se dál nerozpouští. To je důkaz „živosti“, neboť tak se chová bílkovina, která neprošla tepelně znehodnocujícím procesem.

Studený test

Mladý ječmen je silný koncentrát. Není to pouze nadrcené suché seno. Je to vysušená vylisovaná šťáva, kde každá lžička prášku odpovídá nutriční hodnotě množství trávy, ze které byla zelená míza lisována. Zelená šťáva je jakousi „rostlinnou mízou“. Když se prášek smíchá s vodou, stane se z něj opět plnohodnotná zelená šťáva s vysokou enzymatickou i chlorofylovou stabilitou. Druhý test se nazývá „studený“ podle k němu použité vody. Rozšejkrujte prášek ve studené vodě a nechtě hodinu- dvě odstát. Ani po této době nápoj „nesedne“. Na dně se netvoří sedlina a nápoj zachová sytě zelenou barvu. Je to důkaz stálosti, čerstvosti, čistoty a koncentrace produktu.


Doporučujeme:

  • Abeceda Zdraví
  • Zdravá výživa
  • Zdravý životní styl
  • Odhady nemovitostí
    v Karlovarském kraji

optimalizace PageRank.cz

Copyright © 2016 Bella, Bohuslava Bohacek   Penzion - Apartmány Bella, Mariánské Lázně    Webdesign Vendys graphics