Jarní Soutěž
Hrajte s námi!

Nyní jsme pro všechny, kteří si chtějí na jaře vyzkoušet zelené potraviny, připravili novou SOUTĚŽ. Nakupte si právě u nás a hrajte o zajímavé ceny. Vyhrává se každý týden a jednou měsíčně losujeme o naší speciální cenu. Již při objednávce dvou balení produktů vstupujete do soutěže a můžete vyhrát následující ceny:

Jedno balení navíc - losujeme jednou týdně.

Při objednávce nad 2779,- Kč se účastníte slosování o 1 balení Chlorelly Pyrenoidosy nebo 1 balení Mladého Ječmene. Vyhrává se každý týden. Při výhře Vám zašleme upozornění na emailovou adresu Vaší objednávky a vy si budete moci vybrat o které balení navíc máte zájem. Balení navíc zasíláme pouze na stejnou adresu ne kterou byla zaslána Vaše objednávka.

Pobyt v luxusním apartmánu v Mariánských Lázních - losujeme jednou měsíčně

Při objednávce nad 4199,- Kč se účastníte jak týdenní soutěže, tak i měsíčního slosování o speciální cenu. Tou je dvoudenní pobyt pro 1 osobu v příjemném penzionu Bella v Mariánských Lázních. Při výhře Vám zašleme upozornění na emailovou adresu Vaší objednávky, případně Vás budeme kontaktovat telefonem a Vy si budete moci rezervovat termín Vašeho vyhraného pobytu. Výběr termínu i ceny je omezený na 3 měsíce od data výhry.

Výherci soutěže

27.4.2020 Paní Michaela Štumpová z Uničova
4.5.2020 Pan Libor Váhala z Libořic
11.5.2020 Paní Mirka Babincová z Frýdku Místku

Vaše dotazy rádi zodpovíme na emailové adrese bella@pensionbella.com. Každý týden můžete vyhrát i Vy, stačí si jen objednat.


Doporučujeme:

  • Abeceda Zdraví
  • Zdravá výživa
  • Zdravý životní styl

optimalizace PageRank.cz

Copyright © 2009 Bella, Bohuslava Bohacek   Penzion - Apartmány Bella, Mariánské Lázně | Bella Zelené potraviny   Webdesign Vendys graphics