Mladý ječmen a
Chlorella Pyrenoidosa.
Nejsou lékem a přeci léčí.

Kdo jsme?

Vítejte na stránkách internetového obchodu Bella - zelené potraviny. Zabýváme se prodejem zelených potravin firmy Green Ways. Nabízíme Vám šťávu z mladého ječmene a sladkovodní řasu Chlorellu Pyrenoidosu za velkoobchodní ceny bez jakýchkoliv přirážek.

Ve volně přístupných článcích Vám podáváme nezkreslené informace o výhodách a nevýhodách mladého ječmene a Chlorelly Pyrenoidosy. Vaše případné dotazy ohledně užívání zelených potravin jsme vždy připraveni zdarma zodpovědět.

Co nabízíme?

Nabízíme Vám ty nejkvalitnější zelené potraviny které jsou v současnosti na českém trhu dostupné. Mladý ječmen a Chlorella Pyrenoidosa pro Vás za velkoobchodní ceny. Poskytujeme velké slevy vracejícím se zákazníkům. Chceme Vám nabídnout zdarma služby poradenství a informovat Vás o novinkách a trendech v oboru zelených potravin na českém trhu. Mladý ječmen a Chlorella Pyrenoidosa v naší poradně už pro Vás nebude velkou neznámou. Při využití poradenství budete zvýhodněni už při první objednávce!

Co je u nás nové?

Naše nabídka se neustále mění a snaží se přizpůsobit Vašim potřebám. V naší prodejně právě probíhají následující prodejní akce:

Větší mladý ječmen

Mladý ječmen nyní prodáváme za stejnou cenu v novém větším balení. Při nákupu tak získáte o 10% více obsahu zdarma.

MIMOŘÁDNÁ AKCE: Při objednávce nad 1500,- Kč nabízíme:

1. Mladý ječmen + šejkr + poštovné zdarma + malý dárek.

2. Chlorellu Pyrenoidosu + katalog + poštovné zdarma + malé překvapení.

JARNÍ SOUTĚŽ. Objednejte si právě u nás a buďte zařazeni do slosování o zajímavé ceny včetně DVOUDENNÍHO POBYTU v luxusním apartmánu V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH. Vyhrává se KAŽDÝ TÝDEN. Více již na stránce soutěže.

Nyní u Vaší objednávky neplatíte poštovné. Celková cena se tak sníží téměř o 100 Kč. Navíc ke každému balení mladého ječmene dostáváte šejkr zdarma a ke každému balení Chlorelly katalog zdarma. Levněji už Chlorellu Pyrenoidosu a mladý ječmen nenakoupíte.

O zavedených prodejních akcích a nově probíhajících službách můžete získat více informací na stránce novinek.

Proč zelené potraviny od firmy Green Ways?

Mladý ječmen a Chlorella Pyrenoidosa firmy Green Ways jsou v současnosti ty nejkvalitnější produkty na našem trhu. Dodavatel firmy Green Ways s.r.o. se dlouhodobě zaměřoval na vývoj takových zpracovatelských metod, které zaručí spotřebiteli tu nejvyšší kvalitu. Mladý ječmen Green Ways je tak v současnosti nejšetrněji zpracovaný zelený práškový nápoj na světě. Tyto metody a postupy, se kterými se můžete podrobně seznámit v našich článcích o Chlorelle Pyrenoidose a mladém ječmeni, umožňují aby Chlorella a ječmen byly 90% čisté, se známkou „košer“, tzn. bez použití jakýchkoliv pojiv, plnidel, stabilizátorů a barviv. V případě Chlorelly Pyrenoidosy se k oddělení chlorellových buňek od kultivačních nečistot nepoužívají chemikálie, ale komplex mikroskopických filtrů a odstředivek. Samozřejmostí je organické pěstování obou potravin a neposledním důležitým bodem zaručujícím nejvyšší kvalitu je i místo pěstování obou produktů.

Jednoduše řečeno, mladý ječmen dodávaný Green Ways s.r.o. není díky patentovaným zpracovatelským postupům pouze vysušená a nadrcená travní masa, ale opravdová šťáva zachovávající si většinu nutričních látek, vitamínů, enzymů, fytolátek, a stopových prvků jako v čerstvě vylisované šťávě. A díky tomu že neobsahuje nestravitelnou travní vlákninu může být témeř 100% vstřebán. Mladý ječmen a Chlorella Pyrenoidosa Green Ways jsou 100% živé, nepasterizované a plné enzymů. V tom je podstatný rozdíl mezi těmito výrobky a levnými zelenými potravinymi ze supermarketů, které jsou Vám dnes běžně nabízeny.

Co jsou zelené potraviny?

mladý ječmen

Jsou dokonalé, protože jsou namíchány přímo od boha, přírodou samou, tak jak to nedokáže žádná laboratoř. Jsou namíchané přesně tak jak potřebujeme a můžeme nejlépe využít. Jedna látka podporuje druhou aby mohla ještě lépe působit, být využita naším organismem. Jsou lehce uchopitelné, jednoduché na přípravu, ideální do dnešní doby. Tím že jsou zelené potraviny pěstovány organicky, jsou v chemické rovnováze. Při užívání tak naše tělo tak neplatí žádnou daň v podobě vedlejších efektů jako je tomu u jakýchkoliv chemicky upravených potravin.

Jedná se o vysoce komplexní potraviny, což v praxi znamená, že obsahují v ideálním poměru takřka všechny živiny nutné ke správné funkci našeho těla, jsou schopny optimalizovat tělesné funkce a vytvořit tak prostředí pro dlouhý a zdravý život. Můžete jimi nahradit klasické jídlo třeba večeři a tím pádem zdravě hubnout, ale nestrádat. Jsou schopnými adaptogeny a tudíž jejich účinek na organismus směřuje především k harmonizaci činnosti všech orgánů a systémů a k úpravě jejich funkcí k normálu. Nejsou to klasické léky, proti ničemu nebojují a přeci léčí.


Doporučujeme:

  • Abeceda Zdraví
  • Zdravá výživa
  • Zdravý životní styl

optimalizace PageRank.cz

Copyright © 2009 Bella, Bohuslava Bohacek   Penzion - Apartmány Bella, Mariánské Lázně | Bella Zelené potraviny   Webdesign Vendys graphics