Mladý ječmen a
Chlorella Pyrenoidosa.
Nejsou lékem a přeci léčí.

Upozornění

Vzhledem ke změně obchodních podmínek dodavatelské firmy Green Ways byl internetový prodej mladého ječmene a Chlorelly Pyrenoidosy pozastaven. Tyto produkty jsou nyní nabízeny pouze pomocí přímého prodeje. Stálí zákazníci a zájemci o zelené potraviny nás nyní mohou kontaktovat na mailové adrese bella@pensionbella.com

Proč zelené potraviny od firmy Green Ways?

Mladý ječmen a Chlorella Pyrenoidosa firmy Green Ways jsou v současnosti ty nejkvalitnější produkty na našem trhu. Dodavatel firmy Green Ways s.r.o. se dlouhodobě zaměřoval na vývoj takových zpracovatelských metod, které zaručí spotřebiteli tu nejvyšší kvalitu. Mladý ječmen Green Ways je tak v současnosti nejšetrněji zpracovaný zelený práškový nápoj na světě. Tyto metody a postupy, se kterými se můžete podrobně seznámit v našich článcích o Chlorelle Pyrenoidose a mladém ječmeni, umožňují aby Chlorella a ječmen byly 90% čisté, se známkou „košer“, tzn. bez použití jakýchkoliv pojiv, plnidel, stabilizátorů a barviv. V případě Chlorelly Pyrenoidosy se k oddělení chlorellových buňek od kultivačních nečistot nepoužívají chemikálie, ale komplex mikroskopických filtrů a odstředivek. Samozřejmostí je organické pěstování obou potravin a neposledním důležitým bodem zaručujícím nejvyšší kvalitu je i místo pěstování obou produktů.

Jednoduše řečeno, mladý ječmen dodávaný Green Ways s.r.o. není díky patentovaným zpracovatelským postupům pouze vysušená a nadrcená travní masa, ale opravdová šťáva zachovávající si většinu nutričních látek, vitamínů, enzymů, fytolátek, a stopových prvků jako v čerstvě vylisované šťávě. A díky tomu že neobsahuje nestravitelnou travní vlákninu může být témeř 100% vstřebán. Mladý ječmen a Chlorella Pyrenoidosa Green Ways jsou 100% živé, nepasterizované a plné enzymů. V tom je podstatný rozdíl mezi těmito výrobky a levnými zelenými potravinymi ze supermarketů, které jsou Vám dnes běžně nabízeny.

Co jsou zelené potraviny?

mladý ječmen

Jsou dokonalé, protože jsou namíchány přímo od boha, přírodou samou, tak jak to nedokáže žádná laboratoř. Jsou namíchané přesně tak jak potřebujeme a můžeme nejlépe využít. Jedna látka podporuje druhou aby mohla ještě lépe působit, být využita naším organismem. Jsou lehce uchopitelné, jednoduché na přípravu, ideální do dnešní doby. Tím že jsou zelené potraviny pěstovány organicky, jsou v chemické rovnováze. Při užívání tak naše tělo tak neplatí žádnou daň v podobě vedlejších efektů jako je tomu u jakýchkoliv chemicky upravených potravin.

Jedná se o vysoce komplexní potraviny, což v praxi znamená, že obsahují v ideálním poměru takřka všechny živiny nutné ke správné funkci našeho těla, jsou schopny optimalizovat tělesné funkce a vytvořit tak prostředí pro dlouhý a zdravý život. Můžete jimi nahradit klasické jídlo třeba večeři a tím pádem zdravě hubnout, ale nestrádat. Jsou schopnými adaptogeny a tudíž jejich účinek na organismus směřuje především k harmonizaci činnosti všech orgánů a systémů a k úpravě jejich funkcí k normálu. Nejsou to klasické léky, proti ničemu nebojují a přeci léčí.


Doporučujeme:

  • Abeceda Zdraví
  • Zdravá výživa
  • Zdravý životní styl
  • Odhady nemovitostí
    v Karlovarském kraji

optimalizace PageRank.cz

Copyright © 2016 Bella, Bohuslava Bohacek   Penzion - Apartmány Bella, Mariánské Lázně    Webdesign Vendys graphics